За абонементом на електрички — у чат-бот

passenger-g136b25ef6_1920

Відсьогодні, 13 жовтня, починається реалізація абонементів на місячний проїзд приміськими поїздами. Новина в тому, що їх можна купити через чат-бот Укрзалізниці — в усіх месенджерах.

Квитки доступні для 10 областей: Київської, Житомирської, Чернігівської, Вінницької, Хмельницької, Сумської, Черкаської, Кіровоградської, Миколаївської та Одеської.

Вартість стартує від 200 грн і залежить від конкретного маршруту. З абонементом пасажир матиме безлімітну кількість поїздок приміськими рейсами за обраним маршрутом протягом 30 днів від дня старту абонемента.

Абонемент також можна купити й на маршрут Київської кільцевої електрички, що буде зручно для мешканців столиці.

Крім того, у телеграм-каналі держперевізника пишуть, що пасажири можуть слідкувати онлайн чи прибули і відправилися пасажирські поїзди по станціям Суми, Бердичів, Олександрія та Біла Церква. Це теж можна буде зробити як у чат-боті, так і в мобільному застосунку.

Варто зазначити, що тарифи на перевезення пасажирів в 2022 році не змінювалися.
Ще влітку керівник компанії Олександр Камишін зазначав, що це принципова позиція влади, і Укрзалізниця цю позицію підтримує.

«Зараз скрутна ситуація, українці вимушені переміщатися країною та за її межі через воєнні дії. Для багатьох залізниця стала дорогою життя, і було б несправедливо зараз піднімати тарифи. І я вважаю, що це правильна позиція», — зазначив Олександр Камишін.

І додав, що цьогоріч компанія більше, ніж зазвичай, індексувала тарифи на вантажні перевезення саме для того, щоб не допустити підняття тарифів на пасажирські перевезення.

Дякуємо!

Вашу заявку успішно відправлено.

    Яке саме питання вас турбує?

    Яка загальна сума боргу?

    Як давно виникла ситуація?

    Імʼя та номер телефону